Zuzana Rybářová a kurzy pro zdravá záda

Zuzana Rybářová a cvičení pro zdravá záda

Zuzana Rybářová alias Zuzica (přezdívku dostala od své valašské babičky) se snaží pomáhat lidem, které trápí bolesti zad, a to články na webu Zuzica.cz, ale také prostřednictvím svých „živých“ i online lekcí cvičení a přednášek. Vystudovala Fitness základ a Bodystyling ve Škole fitness profesionálů FISAF.cz, absolvovala mnoho školení a kurzů zaměřených na bolest zad (Jóga pro zdravá záda, Zbavte se bolesti zad, Vývojová kineziologie – CORE…), v současné době studuje metodu DNS (Dynamická Neuromuskulární Stabilizace), kterou založil a neustále vyvíjí profesor Pavel Kolář. Zajímá se ale také o relaxační techniky, které dokáží ulevit tělu i hlavě. Kontakt: Zuzana-rybarova@seznam.cz

Zuzaniny kurzy v e-shopu Kurzin.cz

 

Zuzana Rybářová a cvičení pro zdravá záda

Zuzana Rybářová alias Zuzica (přezdívku dostala od své valašské babičky) se snaží pomáhat lidem, které trápí bolesti zad, a to články na webu Zuzica.cz, ale také prostřednictvím svých „živých“ i online lekcí cvičení a přednášek.

Vystudovala Fitness základ a Bodystyling ve Škole fitness profesionálů FISAF.cz, absolvovala mnoho školení a kurzů zaměřených na bolest zad (Jóga pro zdravá záda, Zbavte se bolesti zad, Vývojová kineziologie – CORE…), v současné době studuje metodu DNS (Dynamická Neuromuskulární Stabilizace), kterou založil a neustále vyvíjí profesor Pavel Kolář. Zajímá se ale také o relaxační techniky, které dokáží ulevit tělu i hlavě.

Kontakt: Zuzana-rybarova@seznam.cz

Zuzaniny kurzy v e-shopu Kurzin.cz

 

Nákupní košík
Přejít nahoru